Asset 2

درباره ‌ما

بابک رحیمی - زیب من

زیب من توسط بابک رحیمی به عنوان بنیانگذار و طراح برند در سال 2020 شروع به فعالیت کرده است. تمرکز این برند بر روی پوشاک آقایان میباشد، اما در آینده نزدیک پوشاک زنانه نیز اضافه خواهد شد.

هدف این برند تولید پوشاک با کیفیت، بروز و قابل مقایسه با پوشاک خارجی می­باشد.

بابک رحیمی فعالیت خود را در دنیای فشن، از سال 2006 به عنوان مدل در کشور ایتالیا، با همکاری با برندهای معروفی همچون GEOX، Tommy Hilfiger، Ferre، Guadi، Prada، Giorgio Armani آغاز نمود و تا به امروز فعالیت های خود را به عنوان مدل بین المللی در کشورهای محتلف از جمله ایران با برندهای مطرحی مانند هاکوپیان، مسیح زاد، چرم مشهد، زاگرس پوش، مارال چرم . بسیاری دیگر ادامه داد.

همچنین ایشان تنها مدل ایرانی دارای مدرک مدلینگ از آکادمی Elite Model Management است که از سال 2014 به عنوان مدرس در این حوزه در ایران فعالیت داشته و مدلهای مطرحی را به دنیای فشن ایران معرفی کرده است.

هم­چنین، از سال 2015 به مدت 3 سال به عنوان مدیر بازرگانی شرکت آهاب و چند شرکت دیگر به عنوان مشاور برندینگ فعالیت داشته و در این راستا با چند شرکت دیگر نیز عقد قرارداد و همکاری کرده 

این برند دارای دو لاین اصلی آماده و سفارشی می­باشد. لاین آماده شامل کت و شلوار، کت تک، شلوار، پیراهن، کاپشن چرم، کفش، کمربند، پالتو، کراوات، تیشرت و سایر پوشاک مردانه است.

 

تمامی کالاها با بهترین متریال اروپایی و ترک تولید شده و تفاوت در طراحی و کیفیت آن با کاهای دیگر بازار کاملا مشهود می­باشد.

 

این کالاها که تماما توسط بابک رحیمی طرحی شده و بوسیله تولید کنندگان کشور ترکیه و ایران و همچنین توسط تیم تولید زیب من آماده شده است. بازار هدف لاین آماده اقشار متوسط و بالای جامعه میباشد.

 

در لاین سفارشی دوزی از بهترین پارچه های انگلیسی، ایتالیایی و ترک استفاده شده و به همراه شناسنامه به نام مشتری با دوختی بی نظیر آماده خواهد شد. بازار هدف این لاین افراد با درآمد بالای جامعه می­باشد.

 

فروش به صورت حضوری در شو روم واقع در محمودیه تهران، وبسایت و اینستاگرام صورت می­گیرد.

تماس جهت راهنمایی و خرید محصول